המימד הרוחני

עולם הרוח

בתרפיות המגיעות מעולם הרוח ניתן לאפשר לרבים לחוות את תהליכי הריפוי המופלאים ומתודולוגיות הלימוד העמוקות אשר מועברות מדור לדור, ממדריך / מורה לתלמיד.
ישנו מדרג היררכי הפועל על פי מדרג היררכיית האור.
נעשה שימוש בשיטות עתיקות אשר בסיסן בשושלת שלמה המלך, שיטות עוצמתיות המקדמות כל אדם באשר הוא ומאפשרות לו לחוות התקדמות אישית, ריפוי והחלמה.
מתודולוגיות הריפוי כוללות בין היתר – תהליכי צופן משה, חיתוכי כבלים, טיפולים ברמת הנשמה והרוח, טיהורים וניקויים אנרגטיים להילה ולמערכת האנרגטית הסובבת אותנו, חיתוכי כבלים אנרגטיים ועוד טיפולים רבים – כל אלו נבנו במיוחד כדי לעזור ולתמוך בכל אדם אשר מבקש להיות ולחוות תהליך התקדמות וריפוי.
בתהליך הלמידה וההתקדמות האישית – כל אחד מגלה את פלאי וסודות היקום, מתפתח וגדל לעוצמות שבהן הוא אמור להיות, אל תוך חיים של מטרה ויעוד כפי שהוא אמור לחיות מתוך אושר, אהבה ושמחה.
סדנאות הריפוי וההתקדמות מבוססות על לימוד בו כל אחד יכול להתקדם ולקבל את כלי הריפוי לעצמו ובכך לעזור לו בכל תהליך בו הוא נמצא, ובכך להתקדם בחייו לעבר מטרתו ויעודו בחיים.

באיקומה אנו מלמדים ומטפלים במגוון רחב של שיטות טיפול ולמידה.
בין היתר אנו מעבירים את סדנת ההעצמה האישית - התעוררות, המאפשרת התקדמות אישית לכל אחד. הן התקדמות תעסוקתית, הן התקדמות משפחתית והן אישית ובריאותית. אנו גם מלמדים סדנאות רבות נוספות לכל מי שמעוניין להתקדם וללמוד כיצד לבצע צופן משה ועוד מגוון סדנאות הפונות לעולם הנפש והרוח, כגון - מטוטלת, קריסטלים, מדיטציות ועוד.
באיקומה אנו מעניקים טיפול ייחודי אשר נקרא צופן משה, טיפול ייחודי זה הינו טכניקה פרי פיתוחו של שלמה המלך המאפשר להזרים ולפתוח ערוצי אנרגיה הנקראים קודונים, ובכך לאפשר לכל אחד אשר עבר את התהליך פעם אחת לחזור לנתיב חייו ממקום של החלמה, שחרור והתקדמות אישית.

טיפול זה יעצים כל דבר אשר תחוו ומשדרג כל תהליך אשר הינכם נמצאים בו.
צופן משה הינו אחת מתרפיות הדגל של המרכז.
איקומה הינו אחד ממרכזי האור החורטים על דגלם – קידום, לימוד, התקדמות והעצמה אישית לכל אחד המעוניין ומחפש דרך מהממת לעשות זאת.
אנו מאמינים כי אנו כאן כדי לשרת את האנושות ואת האנשים ובני האדם המעוניינים להכניס אור לחייהם.