טיפול צופן משה

טיפול צופן משה

צופן משה

צופן משה – פתיחת ערוצי הקודונים והזרמת אנרגיה למערכות הגוף להכרות עצמית עמוקה ברמת הנשמה והרוח, שחרור תקיעיות והחלמה. טיפול מאוד אפקטיבי להתקדמות בחיים ובהגעה למטרה.
צופן משה הינו טיפול ייחודי ומהווה טיפול ראשוני ובסיסי לכל תהליך טיפולי שהינך מעוניין לעבור.
בטיפול אחד של צופן משה אנו למעשה מאתחלים ומזכירים לגוף את המקור האנרגטי הראשוני שלו, פותחים 12 ערוצים אנרגטיים אשר נחסמו מסיבות שונות במהלך החיים, ובכך מאפשרים לשחרר תקיעויות ומחלות שונות שאנו חווים במישור הפיזי.
לא פעם לאחר טיפול צופן משה מטופלים דיווחו כי המחלה או הסימפטום איתו הם מתמודדים נעלם לחלוטין, או השתפר בצורה משמעותית, במקביל יש לא מעט שדווחו על רוגע ביחסים במשפחה, או שינוי לטובה בסביבת העבודה, ועוד לא מעט סיפורי ניסים בתחומים רבים ומגוונים.
טיפול זה אשר מהווה חלק ממתודולוגיות טיפוליות שהועברו מדור לדור עוד מתקופת שלמה המלך – מאפשר לכל אחד להתחבר למקור האנרגטי שלו ובכך לאפשר למהלך החיים להיות בזרימה ובהרמוניה לפי היעוד המקורי ללא סטייה מהדרך ומהנתיב בו הוא בוחר.
צופן משה מאפשר לכל אחד לחיות ולהתחבר לתקווה, לאהבה, לשקט, לרוגע, והכי חשוב לאור ולמקור האושר של כל אחד.
צופן משה הינו טיפול אחד – ומומלץ לחוותו – הוא אינו מחייב עוד סדרה של טיפולים, מצד שני לא פעם הוא מהווה פתיחה ראשונית למערך של שינוי והתקדמות אישית – והכל לפי בקשתך.
ככל שהאדם מעוניין להתקדם – כך אנו נאפשר לפי הרצון האישי של כל אחד.
מומלץ ביותר לעבור טיפול צופן משה לפני הגעה לסדנת התעוררות.

עלות טיפול צופן משה – 800 ₪