נובמבר
28
2018

סדנת התעוררות

התעוררות

נלמד כיצד עובדת מערכת אנרגטית, מהי היררכיית האור, נקבל כלים להגנה והתפתחות אישית, נכיר מושגים מטפיזיים ונעצים פי עשרה את יכולת אחזקת אנרגיית האור והיכול להשיג את מלא הפוטנציאל הגלום בנו.
סדנת חובה לכל מי שמעוניין לחיות את חייו לפי ייעודו, מטרותיו ונתיב חייו – באושר, באהבה, בשפע, באיזון ובהרמוניה עם עצמו ועם סביבתו.

בסדנא חווייתית אנרגטית בת 3 ימים זו, נחקור, נחווה, נעמיק ונלמד על שאלות מהותיות בחיינו. בסדנא זו, נשחרר תקיעויות החוסמות אותנו מהגשמת חיינו – החל בהחלמה ממגוון רחב של מחלות, המשך בשחרור מקשיים בסביבה התעסוקתית שלנו וכלה בשחרור מקשיים בסביבה המשפחתית שלנו.
לצערנו החיים מלאים אתגרים וחוויות אשר אינם תמיד ממלאים אותנו אושר, אהבה ושמחה. סדנא זו פותחת לנו ערוץ חופשי וחדש בו ניתן להתחיל לחוות את חיינו ממקום אחר, בראיה חדשה עם תקווה ואהבה.
בסדנת ההתעוררות נחווה ונלמד את המהות העמוקה שלנו על ידי עבודה אנרגטית צרופה.
הסדנא משחררת תקיעויות, מעצימה ריפוי ומאפשרת למסיימים העוברים חניכה לחיות בנתיב מדוייק, חופשי ומשוחרר מתוך אושר ואהבה צרופה. בסדנא תכירו מושגים מטפיזיים מכתבים עתיקים ותכנסו לשושלת המלך שלמה.
סדנת ההתעוררות, תעצים פי עשרה את יכולת אחזקת אנרגיית האור, ובכך תוכלו להשיג את מלא הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחת באופן אישי.

נלמד ונחווה כיצד עובדת מערכת אנרגטית, מהי היררכיית האור, נקבל כלים להגנה והתפתחות אישית ותשובות לשאלות מהותיות, כגון – מי אנחנו, מה היעוד והמטרות שלנו ולאן מועדות פנינו.

יתרונות הסדנא:

העצמת האור שבך המאפשרת ומכוונת אותך בזרימה ובהרמוניה לעבר מטרות ושאיפות חייך.

קבלת ולמידת כלים עתיקים וכיול רצון היחיד עם רצון הטבע ורצון האל.

נלמד על סודות היקום ובריאת היקום.

נקבל תשובות לשאלות יסוד מהותיות כגון: מי אני? למה אני כאן? מה מטרותי? מה ייעודי? ועוד.

עבודה עם אנרגיית הצ'י, קי, פראנה – אנרגיית החיים, והגדלתה.

העמקת הקשר עם מלאכים וישויות אור ושילובם עם הכח והרצון האישי שלך.

קבלת קרן אור חיובית המאפשרת התמודדות בצורה חלקה, טבעית, זורמת ומאזנת עם האתגרים, התקיעויות והמכשולים העולים במהלך החיים.

עם סיום הסדנא כל אחד יעבור חניכה ייחודית ועוצמתית, וכל אחד יוכל להכנס למסלול החניכות הייחודיות והעוצמתיות הקיימות כיום על פני כדור הארץ.
 

הרשמה לסדנא: